Mustafa Çifci | Mertech Electronics

Mertech Electronics

Mertech Electronics otomotiv, denizcilik ve belli başlı endüstriyel sektörlerde başarılı ürünleri hayata geçiren bir teknoloji şirketidir.
Mertech Electronics

Mertech Electronics otomotiv, denizcilik ve belli başlı endüstriyel sektörlerde başarılı ürünleri hayata geçiren bir teknoloji şirketidir. 25 yılı aşkın otomotiv standartlarında ürün geliştirme geleneğine sahip güçlü bir kurucu ekibe sahip olan Mertech Electronics yüksek kaliteli, güvenilir ve doğa dostu ürünler geliştirir. Geçmişi 1993 yılında kurulan Mercom’a dayanan Mertech Electronics, geçmişte olduğu gibi bugün de geliştirdiği inovatif ürün ve çözümlerin ilgili patent, tasarım, marka ve diğer fikri ve sınai haklarını alarak yine alanında öncü bir şirket olma vizyonuyla ilerlemektedir.

Mertech Electronics için hazırlanan web sitesi, HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, PHP ve bu teknolojilere ait bir çok alt kütüphaneyi içermektedir. Ayrıca tüm masaüstü ve mobil cihazlarda sorunsuz görüntülenerek, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tasarımı müşteri firma tarafınca hazırlanan web sitesi, tüm alt yapısı hazırlanarak teslim edilmiştir.

 

Siteyi Ziyaret Et

Dijital dünyada yerinizi almak mı istiyorsunuz?
bana ulaşın