Mustafa Çifci | Mesut Toraman - Peyzaj Mimarı

Mesut Toraman - Peyzaj Mimarı

Mesut Toraman peyzaj mimarlığının potansiyelini sürekli olarak yeniden tanımlamak ve küresel sorunlardan kuşatılmış ekosistemi koruyan uzun vadeli planlamalar yaparak bu sorunları çözmektir.
Mesut Toraman - Peyzaj Mimarı

Mesut Toraman peyzaj mimarlığının potansiyelini sürekli olarak yeniden tanımlamak ve küresel sorunlardan kuşatılmış ekosistemi koruyan uzun vadeli planlamalar yaparak bu sorunları çözmektir. Bu bağlamda makro ölçekten mikro ölçeğe geçiş aşamasını en iyi şekilde değerlendirip, toplumun ve ekolojinin yararına sunulan ve "ben buradayım" sloganıyla yenilikçi, özgün projeler üreterek sektörün gelişimine katkı sağlayan öncü bir peyzaj mimarı olmak ve aynı zamanda kent ve bölgenin ulusal bazda tanınmasını sağlayıp ekonomiye katkı sağlamaktır.

Mesut Toraman için hazırlanan web sitesi, HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, PHP ve bu teknolojilere ait bir çok alt kütüphaneyi içermektedir. Firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak hazırlanan web site tasarımı, ayrıca tüm masaüstü ve mobil cihazlarda sorunsuz görüntülenerek, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Siteyi Ziyaret Et

Dijital dünyada yerinizi almak mı istiyorsunuz?
bana ulaşın