Grafik Tasarım

Marka kimliğinizi ortaya çıkaran dijital ve basılı tüm tasarımlarınız için kreatif çözümler.

Kısaca grafik tasarım kişi veya kuruma ait bir mesajı, yazılı ve görsel materyaller ile sanatsal ölçütler içerisinde hazırlayarak hedef kitlenize ulaştırmaktır.

Tasarım yaptığımız her şeydedir, ama aynı zamanda o şeylerin arasındadır. Hüner, bilim, öykü anlatma propaganda ve felsefenin karışımıdır.

Erik Adigard

Kreatif Çözümler


Dijital medya veya basılı(fiziksel) medya alanlarında grafik tasarımın önemi her zaman çok büyüktür. Marka kimliğinizi yansıtacak olan bu görsel çalışmaların kalitesi ve anlaşılırlığı ne kadar iyiyse markanızın kalitesi de o oranda iyi olacaktır. Görsel mesajını en iyi ileten firmalar her zaman daha akılda kalıcı olmuştur.

Logo / Amblem

Logo / Amblem

Markanızın kimliğini yansıtan en önemli görsel ögedir. Logo tasarımı, yapılacak tüm çalışmalar içerisinde hiyerarşik olarak en üsttedir. Logonuz kolay anlaşılabilmeli, sade ve özgün olmalıdır. Unutmayın logonuz sizin marka kimliğinizi temsil edecektir.

Marka Oluşturma

Marka Oluşturma

Bir ürün satacaksınız veya hizmet vereceksiniz, bu ürün veya hizmetle ilgili olarak sizi bulunduğunuz sektörde temsil edecek bir isme(markaya) ihtiyacınız olacaktır. Aynı zamanda markanızı destekleyen bir slogana. Bu marka ve slogan yaratıcı, özgün ve akılda kalıcı olmalıdır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Marka kimliğinizi taşıyan tüm matbu evran ve ürünler bu başlık altında yer alır. Kurumsal bir imaj için olmazsa olmazdır. Kullandığınız tüm basılı ürün ve evraklar bir bütünlük içerisinde olup, kullanılacakları her alanda markanızı tanıtan önemli bir metaryal olacaktır.

Katalog

Katalog

Katalog, ürün veya hizmetlerinizi müşterilerinize, görsel ve metinsel olarak harmanlanmış bir kompleks yapı halinde sunmanızı sağlar.

Menü

Menü

Cafe ve restoranların ürün ve fiyat bilgilerini sunmak için dijital veya basılı olarak hazırlanan olmazsa olmaz bir araçtır.

Broşür

Broşür

Markanızı, kampanyanızı, ürün veya hizmetinizi yerel olarak tanıtmanıza imkan sağlayan minimal bir çalışmadır.

Afiş

Afiş

Tanıtımını yapmak istediğiniz bir konuyu, hafızalarda yer etmesi için belirli lokasyonlarda kullanacağınız afiş ve bilboard tasarımları.

Sunum

Sunum

Hedef kitlenize yapacağınız sunumlar, görsel olarak sade, kolay anlaşılır olmalıdır, böylelikle daha fazla ilgi çekebilirsiniz.

Banner

Banner

Web üzerinde vereceğiniz reklamlar için veya kendi sitenizde kullanacağınız tanıtıcı ve ilgi çekici bir materyaldir.

Süreç Nasıl İlerler


Araştırma

Amacınızın ve sektördeki hedeflerinizin neler olduğunu öğrenerek, hazırlayacağımız tasarımın bu amaç ve hedeflere ulaşmak için nasıl olması gerektiğini, rakiplerinizi ve dünyadaki diğer örnekleri inceleyerek detaylı bir şekilde öğrenmek.

Planlama

Şüphesiz sürecin en önemli adımıdır. Bu kısımda hazırlanacak olan projeye ilişkin tüm alt yapı hazırlanır. Araştırmalar sonucunda edinilen bilgiler özetlenerek, izlenilmesi gereken yolun planlaması yapılır.

Tasarım

Bu adımda renk, font ve görsel düzenlemeler yapılır. Planlama aşamasının sonunda edinilen bilgiler ışığında modellenen yapı, görsel bir sunum niteliği taşımaktadır.

Teslim

Tüm çalışmaların tamamlanması ardından, olabilecek yazım hataları ve görsel hataları tespit edebilmek için kontroller yapılır. Kontrollerden sonra sizinde onayınız ardından çalışmalar gerekli dosya sistemlerinde teslim edilir.

Hazırsanız hemen başlayalım.
teklif al