Web Tasarım / Yazılım

Kullanıcı deneyimi yüksek, yenilikçi, güncel standartlara uygun ve size özel, özgün web tasarım / yazılım çözümleri.

Web Tasarım Nedir?


Özet olarak web tasarım; kişi ya da kurumları tanıtmak için web tarayıcıların yorumlayıp, görüntüleyebileceği şekilde hazırlanan çevrimiçi(online) sistemlere web sitesi; bu sistemlerin hazırlanma sürecinede web tasarım denir. Web tasarımı bu şekilde özetlemiş olsak da bu hazırlanma süreci oldukça zaman, emek ve bilgi gerektirir. Planlama, tasarım, yazılım, içerik yönetimi ve test gibi bir çok aşamadan geçer. Elbetteki tüm bu aşamalar yalnızca özgün olarak hazırlanan web siteleri için geçerlidir.

Sizi veya markanızı doğru bir şekilde yansıtan bir web sitesi, ziyaretçilerinize size veya markanıza dair önemli bir bilgilendirme sağlar. Bu nedenle profesyonel, güncel, kullanıcı deneyimi yüksek ve modern olarak hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak sizi daima rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.

Kullanıcıların %48'i kişi ya da kurumların güvenilirliğine web sitelerinin tasarım, düzen ve kullanım kolaylığına göre karar vermektedir.

Onlarsız Asla


Web tasarım doğrudan satışı yapılan bir ürün değil, aşamalardan oluşan bir hizmettir. Bundan dolayı yapılan her tasarımın süreçleri ve işlevleri farklılık gösterir. Web tasarım hizmetini verirken günümüz trend ve teknolojilerine uygunluk için birçok olmazsa olmazım vardır. Bunlardan bir kaçını sıralamak gerekirse;

Özgün Tasarım

Özgün Tasarım

Yapılacak olan tasarım, sektör ve marka kimliğinize uygun şekilde sadece size özel olarak hazırlanır.

Responsive

Responsive

Mobil cihazların oldukça yaygın olduğu günümüzde, mobil uyumlu olmayan bir web sitesi düşünülemez.

Seo Uyumluluk

Seo Uyumluluk

Web sitesi hazırlanırken gereken tüm SEO kurallarına uyulmalı ve uygun bir alt yapı oluşturulmalıdır.

Yönetim Paneli

Yönetim Paneli

Size özel hazırlanan MCPanel ile web sitenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz cihazdan yönetebilirsiniz.

Geliştirilebilirlik

Geliştirilebilirlik

Teknolojik gelişmelere ve ihtiyaçlarınıza göre web sitenizde yenilikler yapılabilir.

Destek

Destek

Aklınıza takılan, yaşanan sorunlar veya her hangi bir talebiniz için bana ulaşabilirsiniz.

MC-Panel ile sitenizin hakimi olun


Web siteniz yayına alındı ve yeni içerikler mi eklemek istiyorsunuz ya da var olan içerikleri mi düzenleyeceksiniz? Peki tüm bunları nasıl yapacaksınız?

MCpanel tam da bu anda sizi tüm bu soru ve sorunlardan kurtarıyor. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan bunları yapabilmenizi sağlıyor. İhtiyacınıza uygun olarak ve sizin talepleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanan MCpanel, wordpress, joomla ve drupal gibi sistemlerin karmaşasından uzak; sade, anlaşılır ve kolay kullanımı ile sizi web sitenizin hakimi yapar.

Web sitenizde güncellemelerinizi veya eklemelerinizi, bir word dosyası üzerinde çalışıyormuşçasına sadece birkaç adımla yapabilirsiniz. MCpanel ile web siteniz her zaman güncel ve aktif olacaktır.

Süreç Nasıl İlerler


Araştırma

Amacınızın ve sektördeki hedeflerinizin neler olduğunu öğrenerek, hazırlayacağımız web sitesinin bu amaç ve hedeflere ulaşmak için nasıl olması gerektiğini, rakiplerinizi ve dünyadaki diğer örnekleri inceleyerek detaylı bir şekilde öğrenmek.

Planlama

Şüphesiz sürecin en önemli adımıdır. Bu kısımda hazırlanacak olan projeye ilişkin tüm alt yapı hazırlanır. Eşsiz bir alan adı ile birlikte sosyal medya hesapları da oluşturulur. Tüm sayfa şablonları ve işleyişi hakkında fikir alışverişi yapılır.

Tasarım

Bu adımda renk, font ve genel sayfa görünümleri hazırlanır. Planlama aşamasının sonunda edinilen bilgiler ışığında modellenen bu yapı, web sitesinin içerik ve işlevsellik haricinde hazırlanmış görsel bir sunum niteliği taşımaktadır.

Geliştirme

Bu aşamaya kadar belirlenen işlevselliğe uygun olarak, tüm programlama ve içerik ekleme çalışmalarının yapıldığı kısımdır. Ek olarak web sitesi için yönetim paneli de bu aşamada yine belirlenen ihtiyaçlara göre hazırlanır.

Teslim

Tüm çalışmaların tamamlanması ardından, web sitesi olabilecek yazım hataları, işlevsellik ve kullanım deneyimi gibi bir çok açıdan gözden geçirilerek son testleri yapılır. Testlerden sonra sizinde onayınızla web siteniz yayınlanarak ziyaretçilere açılır.

Bakım

Web siteniz yayınlandıktan sonra, ziyaretçi kazanmanın yolu düzenli içerik sunmaktır. Ayrıca SEO kapsamında içerik oluşturma ve geliştirmeler yapılmalıdır. Dilerseniz bu aşamada da birlikte çalışmaktan mutluluk duyarım.

Sık Sorulan Sorular


Hazırsanız hemen başlayalım.
teklif al